|
|
|
|
Türkiye liglerinde toplu sonuçlar
İkinci Futbol Ligi (A) ve (B) Kategorisi Yükselme ve Klasman Grubu ile Üçüncü Lig'e yapılan maçlarla devam edildi.
Alınan sonuçlar şöyle:
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
Türk Telekomspor-Yozgatspor............................( 2 - 0 ) Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Akçaabat Sebatspor...( 2 - 1 ) Uşakspor-Mersin İdmanyurdu.............................( 1 - 1 )
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ YÜKSELME GRUBU
Kahramanmaraşspor-Kartalspor...........................( 2 - 0 ) Eskişehirspor-Bucaspor.................................(
0 - 1 ) Siirtspor-Gençlerbirliği ASAŞ Spor.....................( 0 - 2 ) İnegölspor-Kasımpaşa...................................( 1 - 0 ) Alanyaspor-Ünyespor....................................( 2 - 1 )
1. KLASMAN GRUBU
Güngören Belediyespor-Fatih Karagümrük.................( 3 - 1 ) Yıldırım Bosnaspor-Eyüpspor............................( 0 - 0 ) Maltepespor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor..................( 4 - 1 )
4. KLASMAN GRUBU
Boluspor-Kardemir Karabükspor..........................( 0 - 0 ) Erzurumspor-Ankara Demirspor...........................( 2 - 0 ) Giresunspor-Pazarspor..................................( 0 - 0 ) Çankırı Belediyespor-Zonguldakspor.....................( 1 - 0 )
ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP
Iğdırspor-Karamanspor.................................( 4 - 1 ) Diyarbakır Kayapınar Belediyesi-Bitlis Özgüzelderespor( 2 - 0 ) Karsspor-Erzincanspor.................................( 1 - 2 ) Ceyhanspor-GASKİ Spor.................................( 0 - 2 ) Kilis Belediyespor-Şırnakspor.........................( 6 - 3 ) Batman Belediyespor-Diyarbakır B.Şehir Bel. DİSKİ Spor( 3 - 1 ) Mersin Büyükşehir Belediyesi-Nusaybin Demirspor.......( 1 - 2 ) Nevşehirspor-Antakyaspor..............................( 1 - 0 )
2. GRUP
Ofspor-Bulancakspor...................................( 1 - 1 ) BUGSAŞ Spor-Artvin Hopaspor...........................( 0 - 0 ) AB Kızılcahamam Belediyespor-Araklıspor...............( 3 - 1 ) Gümüşhanespor-Çubukspor...............................( 4 - 0 ) Demirçelik Divriğispor-Tokatspor......................( 5 - 1 ) Değirmenderespor-Etimesgut Şekerspor..................( 2 - 1 ) Ankara Tarım Kredispor-Arsinspor......................( 0 - 0 )
3. GRUP
Denizli Belediyespor-Göztepe..........................( 0 - 1 ) Konya Şekerspor-Keçiörengücü..........................( 0 - 1 ) Aliağa Belediyespor-Fethiyespor.......................( 1 - 2 ) Yeni Burdurspor-Sidespor..............................( 1 - 1 ) Kütahyaspor-Yeni Ereğlispor...........................( 0 - 0 ) Altınordu-Afyonkarahisarspor..........................( 6 - 2 ) Akseki Aromaspor-Akhisar Belediye Gençlikspor.........( 2 - 2 )
4. GRUP
Beylerbeyi-Küçükçekmecespor...........................( 1 - 0 ) Alibeyköy-Orhangazispor...............................( 2 - 1 ) Kastamonuspor-Bilecikspor.............................( 1 - 1 ) Beykoz 1908-Gölcükspor................................( 1 - 1 ) ESKİ Spor-Gaziosmanpaşa...............................( 1 - 2 ) Mustafakemalpaşaspor-Zeytinburnuspor..................( 1 - 1 ) Gebzespor-Bakırköyspor................................( 3 - 1 )
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|