5 günlük hava durumu
8 Şubat 2011 Salı
İLİŞKİLİ HABERLER
Berlusconi'nin çıplak fotoları 1 milyon euro
Şov kızına kokain soruşturması
Berlusconi'nin çıplak fotoları 1 milyon euro

Berlusconi'nin çıplak fotoları 1 milyon euro

  • 08.02.2011

İtalya Başbakanı'nın fotoğraflarını çeken ünlü paparazzi Fabrizio Corona'nın evine giren hırsızlar, "Berlusconi'nin çıplak pozlarının" bulunduğu öne sürülen diskleri çaldı. Fotoğraflara 1 milyon euro değer biçiliyor

"Paparazziler Kralı" lakabıyla tanınan İtalyan fotoğrafçı Fabrizio Corona, özel arşivindeki İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin fotoğraflarının çalındığını duyurdu. Diğer yandan Napoli mafyasının, Başbakan'ın partilerine katılan kızlarla birlikte çekilmiş çıplak pozlarını elinde bulundurduğu iddiaları İtalyan basınında geniş yer buldu.

MAFYANIN ELİNDE Mİ?

Corona'nın bir televizyon programında "Milano Savcılığı, dünyanın tüm emniyet teşkilatlarının yaptığı gibi, Başbakan'ın partilerine adam sızdırsaydı, şimdi Napoli mafyasından rötuşlanmış fotoğraflar almak zorunda kalmayacaktı" sözleri savcıları harekete geçirdi. Olay hakkında soruşturma başlatıldığı bildirildi. Geçmişte Başbakan'ın kızı Barbara Berlusconi'nin sevgilisi ile birlikte fotoğraflarını çeken ve bunları Berlusconi'nin emri ile, aileye ait bir magazin dergisinin müdürüne satan paparazzinin açıklamaları dikkatle inceleniyor. Gösteri ve siyaset dünyasının ünlülerine yaptığı foto-şantajlarla gündeme gelen İtalyan paparazzi, Napoli'de yayınlanan "Il Mattino" gazetesine Napoli mafyası "Camorra"nın piyasada 1 milyon euro değer biçilen başbakanın çıplak pozlarını satmaya çalıştığını söyledi.

'HEPSİ FOTOMONTAJ'
Corona'nın daha sonra televizyonda "Başbakan'ın çıplak pozlarını arıyorlardı ancak bulamadılar. O pozlar bende yok" sözleri de kuşku ile karşılandı. Corona olay hakkında tahkikatı yürüten Napoli Savcılığı tarafından da dinlenecek. Napoli Savcılığı'nın soruşturmalarından Milano Savcılığı için önemli unsurların ortaya çıkması bekleniyor. Bu arada Berlusconi'ye muhalif gazetelerden "Il Fatto" İtalya Başbakanı'nın etrafında kadınlarla görüldüğü yarı çıplak bir fotoğrafının magazin basınında açık artırmaya sunulduğunu da yazdı. İddiaya göre bu fotoğraflar, Başbakan Berlusconi'nin partilerine katılan kızlar tarafından çekildi. Berlusconi'nin avukatları ise başbakanın çıplak fotoğraflarının bulunmadığı, bu tür fotoğrafların hepsinin fotomontaj olduğu açıklamasında bulundu.

kalan karakter 460

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Dünya Haberleri

Diğer Dünya Haberleri

'Bit kadar şey' ama gen sayısı insanınkinden çok
Rio karnavalına yangın darbesi
Favori yemeği deterjan!
Güneş'i hiç böyle görmediniz
En gelişmiş 'hayalet'in ilk fotoğrafı
Assange yine mahkemedeydi
Maymunlar arasında da aksan farklılığı varmış
Oyunun ayarını kaçırdı annesinin burnunu ısırdı
Kedi peşinde koşarken başını derde soktu
Mısır görüşmelerinde Türkiye de bulunmalı
Yaşlılıkta kör olmayı önleyen ilaç geliştirildi
Kumarhane soygunu
Rus milyarder ABD'ye sığındı
194. devlet kuruluyor
Kuril Adaları bir kez daha gerdi
HABER TURU
Hamburger diplomasisine kalkan darbesi!
ABD edepli tarayacak!
Teknoloji İran'a uydu!
Afrika'nın en büyüğü bölünüyor
Mısır'a silah ihracatı askıya alındı
Almanya ile 40 milyon Euro'luk anlaşma
Cezaevinden kaçış görüntüleri DÜNYA
Karnaval hazırlıkları kül oldu!
Dünya bu görüntüyü konuşuyor
FT: "Türkiye model olabilir"
İsrail ordusunda ajan şoku
Assange yeniden hakim karşısında
Yunan gazetesinden büyük ayıp
Bu canlının şifresi çözülemedi!
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ SABAH BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol