Benim hâlâ umudum var

Benim hâlâ umudum var

Derya Taşdelenler, evlenmeye hazırlanırken ayrıldığı Perihan Savaş'ı hâlâ çok sevdiğini söylüyor ve "O beni istesin, ölümüne giderim" diyor. Taşdelenler, ayrılığa alkolik olmasının neden olduğu iddialarını ise kabul etmiyor: "Haftada bir-iki kadeh içen adam alkolik mi oluyor?"

Eşi Yılmaz Zafer vefat ettikten sonra ilk kez işadamı Derya Taşdelenler ile birlikte olan Perihan Savaş'ın mutluluğu uzun sürmedi. Geçtiğimiz kış nişanlanan ve nikah tarihi bile alan çiftin ani ayrılık kararı herkesi şaşırttı. İkilinin ayrılmasının nedeninin; annesinin Taşdelenler'le evlenmesini istemeyen Savaş'ın kızı Melek Zübeyde olduğu söylenmişti. Ama geçtiğimiz günlerde çıkan 'Ayrılığın nedeni Derya Taşdelenler'in alkol sorunu' dedikoduları ortalığı karıştırdı. Taşdelenler, tüm bu iddialara GÜNAYDIN aracılığıyla cevap verdi...

PERİHAN SAVAŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


TEDAVİ GÖRECEĞİM
Ayrıldık ancak çirkinlikler devam ediyor. Bu dedikoduları çıkaran insanları Allah'a havale ediyorum. Perihan Savaş'ın hakkımda bu tarz şeyler düşünebileceğine inanmak bile istemiyorum. Çok yıprandım, çok hırpalandım. Psikolojim bozuldu; tedavi göreceğim.

KIZININ DURUMU DA ZOR
Ben sessiz kaldıkça insanlar bu ayrılıktan nemalanmaya çalışıyor. Yazık, günah; iki insan ayrıldı, bunu başka şeylere bağlamaya gerek yok. Elbette ayrılık nedenimiz sadece kızının istememesi değil. Ayrıca kızının da durumu zor. Bir tarafta babası tedavi görüyor, diğer tarafta yeni doğum yaptı; bebeği var. Bu yüzden o da sağlıklı düşünemiyor.

GERGİNLİĞİM SORUNDU
Melek Zübeyde evliliğimizi onaylamadı çünkü annesine çok düşkün. Onu paylaşmak istemiyor. Ancak bunun yanı sıra benim agresif ve gergin olmam, yüksek sesle konuşmam da aramızda sorun oluyordu. Benim sinirli halim Perihan'ı zaman zaman kızdırırdı. Çünkü o çok naif bir insan. Evlilikten dönmemizin bunun dışında bir nedeni yok.

HAFTADA BİR İÇERİM
Alkolik olduğumu söyleyen insanlara soruyorum; 25 gündür ağzına içki sürmeyen, haftada bir kere arkadaşlarıyla bir-iki kadeh bir şey içen insan alkolik mi oluyor? Öyleyse, o zaman tüm dünya alkolik! Ben böyle bir saçmalık görmedim. Artık işin tadını kaçırdılar. Utanıyorum kendimi böyle izah etmekten.

BELKİ KURTARIRIZ
Perihan Hanım'la ayrıldık çünkü olmayacağına karar verdik. Çekmeköy'de dayadığım döşediğim evin tüm eşyalarını dağıttık. İçim acıyor evin boş halini görünce. Bunlar kolay şeyler değil. Mustafa Sarıgül nikahımızı kıymak için beklerken, tarih alınmışken biz vazgeçtik. İki aydır da ayrıyız ancak her zaman konuşuyoruz. Telefonlaşıyoruz. Belki kurtarırız diye bakıyoruz.

BİZE BİR ZAMAN VERDİM
Ben Perihan Hanım'a 'Belki kurtarırız' diyorum ama o ne düşünüyor bilmiyorum. Benim sinirliliğimden hoşlanmadığı için o huyumu değiştirmemi istiyor. Ben de ona ve bu ilişkiye bir zaman verdim. Şayet o zamanda bu ilişki hâlâ böyle sürüncemede kalırsa, ben de bu sayfayı kapatacağım. Ama şimdi kapatamıyorum. Hâlâ bir umudum var. Perihan Hanım şimdi telefon açıp "Gel" dese, ölümüne kadar giderim, nikahı da hemen yaparım. Ancak sanırım onun pek gönlü yok.

REKLAMA İHTİYACIM YOK
Bana 'Reklam yapıyor' diyorlar. Galatasaray'ın eski yöneticilerindenim. Dagi gibi bir markanın isim babası ve patronuyum. Eski mankenim ve daha birçok özelliği olan bir adamım. Benim bu tarz reklamlara ihtiyacım mı var? Bu insanlar kendilerini nerede görüyorlar da bana laf atıyorlar, anlamıyorum. Ben milyon dolarlar batırmış, dolandırılmış bir adamım. O kadar sıkıntıdan sonra hâlâ ayakları üzerinde duran, kimseye boyun eğmeyen bir insanım. Beni tanımadan, geçmişimi bilmeden suçlamalarda bulunmak insanlara yakışmıyor.

#Sayfa#

ELİM AYAĞIM TİTRİYOR
Yaşadıklarımdan ötürü psikolojim bozuldu. Elim ayağım titriyor. Sinirleniyorum çünkü kendimi ifade etmek zorunda bırakılıyorum. Bu ayrılık beni o kadar yıprattı ki, işime konsantre olamıyorum. Perihan Hanım ne söylerse doğrudur demiyorum ama benim için özel kadındır. Eğer bana bir şey söylerse, bilirim ki kızgınlığındandır.

BEKAR ADAMIM, KİM KARIŞIR!
Hiçbir zaman Perihan'ı aldatmadım. Geçtiğimiz hafta yanımda fotoğrafları çekilen insanlar, Perihan Hanım'ın kuzeninin arkadaşları. Çapkınlık yapacak olsam bunu eski nişanlımın kuzeninin yanında mı yaparım? Perihan bile o görüntülere bakıp beni dinlemeden sitemde bulundu. Oysa o kadınlar sadece iş yaptığım arkadaşlarımdı, o kadar. Ayrıca kimseye hesap vermek zorunda değilim çünkü bekar bir insanım. Kimse şu anda bana karışamaz!


kalan karakter 460

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Magazin Haberleri

Ünlü manken üstsüz yakalandı
Havuzda şov yaptı
Katalog çekimi basına sızdı
“Kocamla yatmadık bile”
Barış o rolün altından kalkar
Heykelini bir türlü yapamıyorlar
Elit bloggerlar
Aldatıldım demişti
Uzay'la birlikte oldum Sezen de darıldı
Yaptığım her şey bilinçli ve planlı!
Yoğurtlu tarifler
Alişan'dan kolbastı dersi
İmparator yakında sahneye çıkacak
Yazıya dökmek istediğim bir dünyam var
Beşinci çocuğu da düşünüyorum!
Oğuz'u arkadaşları yalnız bırakmadı
20 Eylül'de stüdyoya girecek!
Oğluna manikür yaptırdı
Weitzman için ayakkabı tasarladı
Mayo üzeri şort
İlham perileri hâllâ onllar
Lindsay ünlü rap'çiye dava açtı
Oğlunun stil danışmanı!
Eski haline geri döndü
Marıah da jüri üyesi
Sinemaya yeşil ışık yaktı
Beş kilo verdi albümü çıkardı
'Ramiz Dayı'yı şoförü yaptı
Nihat reklam yıldızı olmaya hazırlanıyor
'Bodrum Hakimi' olmak için geliyor
Dokuz ayda tam 14 kilo verdi aynayla barıştı
Baba sevgisi için adres verdi
Dalaras'ın müziği Kenan'ı aşka getirdi!
Çeşme tatil günlüğü
Yüzünü gizledi
Hiçbir şey yapmıyor
Akaretler'de gergin gece
Hafta sonunda iki yeni ilişki başladı
Bu akşam çorbalar benden!
Kolunda kedi dolaşıyor
TELEVİZYONDA BUGÜN
Günün Dizisi
Yerli DiziYerli Diziatv 20:15
Günün Filmi
SinemaSinemaCNBC-e 23:00
geri
ileri