X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adana Emniyeti "K.o.z"a Akın Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Emniyeti "K.o.z"a Akın Etti

  • Giriş Tarihi: 22.2.2015 10:48
ADANA EMNİYET MÜDÜRÜ CENGİZ ZEYBEK, MÜDÜR YARDIMCILARI, ŞUBE MÜDÜRLERİ VE EŞLERİ "KOD ADI: K.O.Z" FİLMİNİ İZLEDİ.
Adana Emniyeti K.o.za Akın Etti

Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, müdür yardımcıları, şube müdürleri ve eşleri "Kod Adı: K.O.Z" isimli sinema filminde buluştu.
Yönetmenliğini Celal Çimen’in yaptığı, başrollerini Turgay Tanülkü, Tolga Karel, Orhan Kılıç, Hakan Ural ve Yılmaz Gruda’nın paylaştığı casusluk, gizem, polisiye, suç ve politik içerikli "Kod Adı: K.O.Z" isimli film büyük beğeni topladı. Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutan filmde yargı ve polis teşkilatındaki paralel yapılanma, MİT Müsteşarının ifadeye çağrıldığı gece, Gezi olayları, 17 Aralık döneminde MİT tırlarına yapılan operasyonlar, 17 ve 25 Aralık operasyonlarıyla birlikte neyin hedeflendiği, savcı ve hakimlerin imza attığı hukuk cinayetleri başta olmak üzere pek çok konu başlığı yer alıyor.
Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zebyek, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri de eşleriyle birlikte Optimum Avşar Sinemaları’nda filmi izlemeye gelenler arasındaydı. Yaklaşık 2 saat süren ve aksiyon sahnelerinin çok olduğu filmi emniyet mensupları hiç sıkılmadan izledi.