X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Büyük, Vergi Dairesi Heyetini Kabul Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Büyük, Vergi Dairesi Heyetini Kabul Etti

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 15:38
ADANA VALİSİ MUSTAFA BÜYÜK, VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI KAPSAMINDA, ADANA VERGİ DAİRESİ BAŞKANI AHMET TUNALI VE BERABERİNDEKİ HEYETİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.
Vali Büyük, Vergi Dairesi Heyetini Kabul Etti

Valisi Mustafa Büyük, Vergi Haftası kutlamaları kapsamında, Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, Vergi Dairesi’nin çalışmaları ve hafta kapsamında yapacakları etkinliklerle ilgili Vali Mustafa Büyük’e bilgi verdi.
Vali Büyük ise, kurumun geçmişteki "Verginizi alıyoruz" anlayışından vazgeçip, "Verginizi verir misiniz?" düsturuyla çalışmaya başladığını vurgulayarak, "Vergi, önemli bir konu. Aslında dürüst, namuslu, kurallara, hukuka, kanuna uyanlardan ziyade, bunlara riayet etmeyenleri, kurallara uydurmaya çalışmak gerekiyor" dedi.
Vergisini vermeyenlere göz yumulduğunda, vergisini verenler açısından haksız rekabete sebep olunacağına değinen Vali Büyük, “Herkesin açık ve aleni kurallara uygun bir şekilde hareket etmesini sağlamalıyız. Vergisini ödeyenlere teşekkür ederken, Vergi Dairesi çalışanlarımızın da gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.