X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Badminton Anadolu Yıldızlar Ligi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Badminton Anadolu Yıldızlar Ligi

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN KAHRAMANMARAŞ’TA DÜZENLENEN "BADMİNTON ANADOLU YILDIZLAR LİGİ" ÇEYREK FİNAL MÜSABAKASINDA ADANA YILDIZ KIZLAR KARMASI BURSA'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK YARI FİNAL MÜSABAKASINA GİTMEYE HAK KAZANDI
Badminton Anadolu Yıldızlar Ligi

Spor Genel Müdürlüğü faaliyet programında yer alan Kahramanmaraş’ta düzenlenen "Badminton Anadolu Yıldızlar Ligi" çeyrek final müsabakasında yıldız kızlar karması adını yarı finale yazdırdı.
Badminton Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ceyhun Öktem, Mehmet Adil İkiz Orta Okulu ve Ülfet Spor Kulübü sporcularından kurulu Adana yıldız kız karmasının Bursa’da gerçekleştirilecek olan yarı finale gitmeye hak kazandığını söyledi.
Öktem, gerçekleştirilen müsabakalar sonunda yarı finale çıktıkları için mutlu olduklarını belirterek, "Kentimizin adını bir kez daha duyurmamız bizleri sevindiriyor.12 il arasından sıyrılıp derece yapmamız çok önemli. Okul Müdürü ve Milli Takım Antrenörümüz İbrahim Tokgöz’ün çalışma arzusu ve isteği sporculara olumlu yansıyor. Başarının temel mimarlarının başında geliyor. Sporcularımız ve antrenörümüze güveniyoruz. 13 Mart Cuma günü Bursa’da gerçekleştirilecek yarı finalde dereceye girerek Adana’yı finale taşıyacaklarına inanıyorum” dedi.