X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tsyd’de Görev Bölümü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tsyd’de Görev Bölümü

  • Giriş Tarihi: 21.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSYD) ADANA ŞUBESİ'NDE YENİ YÖNETİM KURULU DİVAN BAŞKANI ERDAL FERNERGİZ YÖNETİMİNDE TSYD NİHAT GEVEN TESİSLERİ ALİ HOŞFİKİRER TOPLANTI SALONU'NUN DA İLK OTURUMUNU GERÇEKLEŞTİRİP, GÖREV BÖLÜMÜNÜ YAPTI.
Tsyd’de Görev Bölümü

Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği (TSYD) Şubesi’nde yeni yönetimi görev bölümünü yaptı.
TSYD Nihat Geven Tesisleri Ali Hoşfikirer Toplantı Salonu’nun Erdal Fernergiz başkanlığında yapılan toplantıda Adnan Poyraz, TSYD Adana Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Ali Adalıoğlu ve Cihan Çınarlı İkinci Başkanlıklara, Kurtul Çakın Şube Sekreterliği’ne, Hakan Köker Saymanlığa seçildi. Yönetim Kurulu Üyeleri Ergun Kara akreditasyon, Bora Erdem de tesisler sorumlusu olarak görev aldı.
Divan Başkanı Erdal Fernergiz, olgun bir havada geçen genel kurulda 50 geçerli oyun tamamını alan Adnan Poyraz ve yönetimini kutlayarak, Poyraz ve ekibine ikinci döneminde de başarılar diledi.
TSYD Adana Şubesi Başkanı Adnan Poyraz, "12’nci dönemini yaptığımız genel kurulumuzu bu kez ilk oturumda ve tarihi bir çoğunlukla gerçekleştirdik. Bu birliktelik çok güzeldi. Yönetimimize gösterilen güvenden dolayı üyelerimize çok teşekkür ediyoruz" dedi.