X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bayrak: "Birlikten Güç Doğar"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bayrak: "Birlikten Güç Doğar"

  • Giriş Tarihi: 23.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 14:00
AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI DR. HALİS BAYRAK, PARTİSİNİN İL BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI TEMAYÜL YOKLAMASINA KATILAN STK BAŞKANLARINA VE YÖNETİCİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ.
Bayrak: Birlikten Güç Doğar

AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Temayül Yoklamasına katılan STK başkanlarına ve yöneticilerine teşekkür eden AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Dr. Halis Bayrak, "STK’ların kuruluş amacı ’Birlikten güç doğar’ ilkesidir. Davetimize karşılık vererek iradenizi ortaya koydunuz ve gücümüze güç kattınız. Sizlere teşekkürü bir borç bilirim" dedi.
STK yöneticileriyle tek tek ilgilenen Dr. Halis Bayrak, "Partimizin milletvekili aday adayı belirleme sürecinde, STK’lar ile temayül yoklaması kararının ne kadar doğru bir karar olduğunu burada görüyoruz. Tam bir demokrasi şöleni yaşanıyor" şeklinde konuştu.
7 Haziran’da yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde tabanın sesine kulak verildiğinin altını çizen Dr. Halis Bayrak, "STK’lar kültürden, spora, sağlıktan, ticarete geniş bir yelpazede bulunuyor. Bu da demek oluyor ki STK’lar milletin ta kendisidir. AK Parti’mizde milletin partisi olarak milletine danışıyor. Ben buradan yakın uzak demeden milletimizin temsilcileri olan bütün STK başkanlarına ve yöneticilerine, milletimizin vekillerini belirleme sürecinde iradelerini ortaya koydukları için teşekkür ediyorum. Milletimiz en doğru kararı verecektir. Bu bayrak yarışında centilmence ve kardeşçe omuz omuza çalıştığım tüm AK Parti Adana Milletvekili Aday Adaylarımıza da başarılar diliyorum" diye konuştu.