X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karaisalı’da 200 Km Yol Asfaltlanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Karaisalı’da 200 Km Yol Asfaltlanacak

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN SÖZLÜ, KARAİSALI’DA MUHTARLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ, YAPIMI SÜREN KARAİSALI-KIZILDAĞ YOLUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Karaisalı’da 200 Km Yol Asfaltlanacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı’da bu yıl 200 kilometre yolun asfaltlanacağını söyledi.
Sözlü, yapımı süren Karasalı-Kızıldağ yolunda da incelemelerde bulundu. Sözlü, “Karaisalı’da bu yıl asfalt kaplanacak yol mesafesi 200 km. Karaisalı’nın toplam yolu zaten 500 km ve tamamının yenilenmeye ihtiyacı yok. Kalan bölümünde de bakım yapacağız. Karaisalı’daki yolların tamamını Karayolları standardında kaliteli yol haline getireceğiz. Kızıldağ-Pozantı yolunu açtık, asfaltını dökeceğiz. İnşallah Kızıldağ’dan Pozantı’ya gidip gelmek, çarşıya gidip gelmek kadar kolay olacak. Allah nasip ederse Aladağ-Gerdibi yolunu da, zemini bozuk yerlerde çelik hasırlı beton malzeme kullanarak modern hale getireceğiz" dedi.
Geçen kış, Karaisalı yolunu hiç kapalı bırakmadıklarını belirterek, "Yolları asfalt kaplamanın ötesinde, çok sayıda noktada 5 metrelik genişletme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Sizlere namus şeref sözü veriyoruz ki; taviz vermeden çalışacağız. Söz veriyoruz ki; bu zamana kadar ki bütün ihmallerin telafisini sağlayacağız. Karaisalı Belediye başkanımız ve ilçemizdeki yöneticilerimizle birlikte, var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.