X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER "Yüksek Ökçeli Liderler Programı" Sona Erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

"Yüksek Ökçeli Liderler Programı" Sona Erdi

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 13:36
ADANA SEYHAN ROTARY KULÜBÜ VE ADANA TEPEBAĞ ROTARY KULÜPLERİ İŞBİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN 'YÜKSEK ÖKÇELİ LİDERLER PROGRAMI' SONA ERDİ.
Yüksek Ökçeli Liderler Programı Sona Erdi

Seyhan Rotary Kulübü ve Adana Tepebağ Rotary Kulüpleri işbirliği ile düzenlenen ’Yüksek Ökçeli Liderler Programı’ sona erdi.
Kadınların liderlik vasıflarını, profesyonel ve sosyal alanlarda geliştirmeye yönelik uygulamalar ile, kadın lider ve yöneticileri bu alanlardaki sorunlarının üstesinden gelme potansiyelini ortaya çıkartmayı amaçlayan “Yüksek Ökçeli Liderler” kişisel gelişim ve liderlik programının ilki Adana Seyhan Rotary ve Adana Tepebağ Rotary Kulüpleri ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
3 gün süren ve Adana Seyhan Oteli’nde gerçekleştirilen Yüksek Ökçeli Liderler programına 104 kişi katıldı. Güler Manisalı Darman, Nuri Murat Avcı, Eylem Çalkavur Durmuş, Handan Öztürk, Şükrü Uğuz, Mustafa Bayındır ve Mehmet Yıldırım Özel’in konuşmacı olarak katıldığı programda ’Ailem ve Şirketim: Panik Yok, Hepsini Yönetebilirim’, ’Ayna’, ’Sosyal Zeka ve Öğrenen Organizasyonlarda Kadın’, ’Kadının Farkı’, ’Farkındalık’, ’Feminizmden Öteye’, ’Dünyasında Kadına Atfedilen Özellikler Onları Nereye Taşıyabilir Yeter mi’, ’Çocuk Da Yaparım Kariyer De’ ve ’Liderliğe İnanan Kadınlar” konulu sunumlar yapıldı.
Program 2430. Bölge Federasyonu Guvernörü Korhan Atilla ve eşi Aylin Atilla tarafından sertifikaların dağıtılmasıyla son buldu.