X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Emniyet Müdürü Zeybek’ten Vali Büyük’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Emniyet Müdürü Zeybek’ten Vali Büyük’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
ADANA EMNİYET MÜDÜRÜ CENGİZ ZEYBEK, 10 NİSAN TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA VALİ MUSTAFA BÜYÜK’Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Emniyet Müdürü Zeybek’ten Vali Büyük’e Ziyaret

Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
Zeybek, Vali Mustafa Büyük’e çiçek takdim ederek, hafta dolayısıyla yapılacak olan etkinlikler hakkında bilgiler verdi.
Emniyet teşkilatında görev yapmaktan dolayı gurur duyduklarını vurgulayanZeybek, “İlimizin ve ülkemizin huzur ve güvenliği için bu güne kadar sürdürdüğümüz görevimizi bu günden sonrada demokratik, laik ve sosyal hukuk devletinin ilkeleri ışığında, yerine getirmeye kararlılıkla devam edeceğiz. Bu vesile ile haftamızı sizinle kutlamak istedik” dedi.
Vali Büyük ise konuşmasında 170. yılını kutlayan Emniyet Teşkilatının 10 Nisan Polis Günü’nü ve Polis Haftası’nı kutladığını söyledi.
Polis teşkilatının görevini yerine getirirken, yasalara tam bir bağlılık içerisinde insan hak ve hürriyetlerini en iyi şekilde gözeten bir anlayışla görevlerini yaptığını belirten Vali Büyük, “Emniyet müdürümüzün şahsında, tüm polis teşkilatına aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu, başarılı ve mutlu bir hayat diliyor, tekrar haftanızı kutluyorum” şeklinde konuştu.