X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yıldız Kızlar Türkiye Grup Birinciliği Adana’da Sona Erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yıldız Kızlar Türkiye Grup Birinciliği ’da Sona Erdi

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 12:59
VOLEYBOL FEDERASYONU’NUN FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN “YILDIZ KIZLAR KULÜPLERARASI VOLEYBOL MÜSABAKALARI” ADANA’DA TAMAMLANDI.
Yıldız Kızlar Türkiye Grup Birinciliği Adana’da Sona Erdi

Voleybol Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan “Yıldız Kızlar Kulüplerarası Voleybol Müsabakaları” ’da tamamlandı. Turnuvada Adana Seyhan Belediyespor hiç yenilgi almadan grup şampiyonu oldu.
Voleybol Federasyonu Adana İl Temsilcisi Yusuf Cemil Oğuz, Yüreğir Serinevler Spor Salonu’nda sona eren turnuvaya Adana, Osmaniye, Karaman, Niğde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden kulüplerin katıldığını söyledi.
Kulüplerin turnuvaya iyi hazırlandıklarını belirten Oğuz, 3 gün süren turnuva sonunda Adana Seyhan Belediyespor grup şampiyonluğunu elde ederken, turnuvada ikinciliği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Kıbrıs Gücü Spor Kulübü’nün elde ettiğini kaydetti.
Oğuz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi ile salondaki görevlilerin büyük destek verdiğini, grupta birinci olan Seyhan Belediyespor ile ikinci olan KKTC Kıbrıs Gücü takımlarının önümüzdeki günlerde yapılacak olan Türkiye Yıldız Kızlar Voleybol Yarı Final Müsabakaları’na katılacaklarını sözlerine ekledi.