X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 23 Nisan Spor Etkinlikleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

23 Nisan Spor Etkinlikleri

  • Giriş Tarihi: 27.4.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 13:47
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU İL TEMSİLCİLİĞİ FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN “23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ” GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
23 Nisan Spor Etkinlikleri

’da, Türkiye Yüzme Federasyonu İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Yüzme İl Birinciliği” gerçekleştirildi.
Yüzme Federasyonu Adana İl Temsilcisi Pervin Bulut, Rıza Salih Saray Kapalı Yüzme Havuzunda yapılan müsabakalara 8 kulüpten toplam 80 sporcunun katıldığını söyledi
Bulut, seçmelerin çekişmeli ve rekabet ortamında geçtiğini belirterek, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Müsabakalara 7-8 yaşında ki sporcular katıldı. Katılımın yüksek olması özellikle ailelerin destek vermeleri bizleri mutlu ediyor. Sporda aile desteği çok önemlidir. Son dönemlerde ki müsabakalarda başarılı bir şeklide kentimizin adını duyuruyoruz. Adana olarak hem sporcu hem hakem olarak büyük bir sıçrayış içerisindeyiz. Gelişim konusunda her türlü fedakarlığı yapıyoruz.”
Bu arada katılan tüm sporculara katılım belgesi verildi. Ayrıca, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, yüzme havuzuna gelerek İl Temsilcisi Bulut ile diğer antrenörlerle sohbet etti ve müsabakaları izleyerek başarılı sporcuları kutladı.