X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Resimde Bilfen’e 15 Madalya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Resimde Bilfen’e 15 Madalya

  • Giriş Tarihi: 27.4.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 14:10
MONAMİ PASTEL BOYA TARAFINDAN GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN VE BU YIL 20'NCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLEN"ÇOCUK VE ÇEVRE" KONULU RESİM YARIŞMASI SONUÇLANDI. YARIŞMADA BÜYÜK BAŞARI GÖSTEREN ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ 15 MADALYA KAZANDI.
Resimde Bilfen’e 15 Madalya

Monami Pastel Boya tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 20’ncisi gerçekleştirilen "Çocuk ve Çevre" konulu resim yarışması sonuçlandı. Yarışmada büyük başarı gösteren Özel Çukurova Bilfen Ortaokulu öğrencileri 15 madalya kazandı.
Öğrencilere madalyaları Özel Çukurova Bilfen Ortaokulu Okul Müdürü Burhan İnan Akdeniz tarafından verildi. Öğrencileri tebrik ederek böyle başarıları her zaman beklediğini söyleyen Akdeniz, "Okulumuz sadece eğitim ve öğretimde değil, spor, bilim, kültür ve resim gibi alanlarda da birincilikleriyle öne çıkmaktadır. Yöneticiler olarak, her zaman sanatsal ve sportif alanlarda öğrencilerimizi desteklemeyi sürdüreceğiz” dedi.
Resim yarışmasında madalya alan öğrenciler şunlar:
“Cemre Sakar, Aykan Güzeler, Emine Sude Cömert, Berkay Kartal, Derin Terkuran, Erol Efe Doğan, Ahmet Alp Akata, Arzu Toprak, Neslihan Yağcı, Ekin Durmuş, Larasu Tekkollu, Serkan Akın Büyükkayın, Şimay Eşme ve Artun Yavuz.”