X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adana’da Gençlik Kupası Yelken Ve Yüzme Müsabakaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Gençlik Kupası Yelken Ve Yüzme Müsabakaları

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 12:32
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NIN 96. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA “GENÇLİK KUPASI YELKEN VE YÜZME MÜSABAKALARI” ADANA’DA TAMAMLANDI.
Adana’da Gençlik Kupası Yelken Ve Yüzme Müsabakaları

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 96. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında “Gençlik Kupası Yelken ve Yüzme Müsabakaları” ’da tamamlandı.
Adana Yelken İhtisas Kulübü önünde Seyhan Baraj Gölü’nde gerçekleştirilen müsabakalara 30 bayan ve erkek sporcu katıldı.
Yelken Federasyonu İl Temsilcisi Hasan Akıllı, Optimist, Laser 4.7 Sorf kategorilerinde yarıştıklarını ifade ederek, “Bu müsabakadan sonra ayda bir yarış düzenlemeyi planlıyoruz. Altyapıya önem verip başarılar elde etmek istiyoruz" diye konuştu.
Etkinlikler kapsamında ayrıca, Rıza Salih Saray Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen Gençlik Kupası Yüzme Müsabakaları”na 70 sporcu katıldı.
Müsabakaları izleyen Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ile Spor Servisi Şefi Hanifi Altun, Yelken Federasyonu İl Temsilcisi Yardımcısı Hasan Akıllı ve Adana Yelken İhtisas Kulübü Müdürü Ayhan Kurdoğlu, Yüzme Federasyonu İl Temsilcisi Pervin Bulut ve Havuzlar Amiri Selçuk Babacan’dan bilgi aldı.