X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ççyd Çukurova’da Uğurlama Töreni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ççyd Çukurova’da Uğurlama Töreni

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ (ÇYDD) ÇUKUROVA ŞUBESİ, LİSE VE ÜNİVERSİTEDEN MEZUN OLAN GENÇLERİNİ YENİ YAŞAMLARINA UĞURLAMAK İÇİN HER YIL OLDUĞU ŞUBE BİNASINDA TÖREN DÜZENLEDİ.
Ççyd Çukurova’da Uğurlama Töreni

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Çukurova Şubesi, lise ve üniversiteden mezun olan gençleri yeni yaşamlarına uğurlamak için tören düzenledi.
ÇYDD Çukurova Şube binasında yapılan törene burs verenler, destekçiler, üyeler ve gençler katıldı.
Şube Başkanı Sibel Özgümüş, yine sevincin ve hüznün bir arada yaşandığı bir günde olduklarını ifade ederek, "Sarf edilen emekler yeşeren filizler ve vedalar. Her biri Anadolu’nun çeşitli yerlerinde aydınlanacak, aydınlatacak gençlerimiz. Hepinizi kutluyoruz. Bilmelisiniz ki yaşamınızda ÇYDD ile hep karşılaşacaksınız. Çağdaş topluma ulaşma yolunda, eğitimde, çocuk haklarında, kadın haklarında, çevre korumada, hak ve özgürlüklerde hep yanınızda olacağız. Şimdi ülke olarak yeni başlangıçların beklentisi içerisindeyiz. Sizler de hayallerinizi gerçekleştirmenin dönüm noktasındasınız. Yeni hayatınıza, yaşam mücadelenize sevgiyle uğurluyor, yolunuzun aydınlık, şansınızın ve bahtınızın açık olmasını diliyoruz“ dedi.