X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER TÜMSİAD Adana’da İftar Çadırı Açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

TÜMSİAD ’da İftar Çadırı Açtı

  • Giriş Tarihi: 20.6.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:37
TÜM SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ (TÜMSİAD) ADANA ŞUBESİ, İSTASYON MEYDANIN’DA İLK KEZ İFTAR ÇADIRI KURDU.
TÜMSİAD Adana’da İftar Çadırı Açtı

Tüm sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Şubesi, İstasyon Meydanın’da ilk kez iftar çadırı kurdu. İftar çadırı ilk günler misafir akınına uğrayınca TÜMSİAD yöneticileri yoğunluk sebebiyle masa ve sandalye takviyesi yaptı.
Ramazan ayı boyunca iftar vermeye devam edeceklerini söyleyen TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, bu konuda kendilerine destek veren başta Adana Büyük Şehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü olmak üzere Semerkand Vakfı Başkanı Ümit Özlü ve Beşir Derneği temsilcisi Ayhan Binboğa’ya teşekkür etti.
İnsanlara iftar yemeği vermekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kutluca, Ramazan ayının bereket ve hayır ayı olduğunu söyleyerek dayanışma ve yardımlaşmanın önemine vurgu yaptı. Kutluca, ilim yuvalarının, hastanelerin, fakirlerin, yoksul ve yetimlerin de unutulmaması gerektiğinin altını çizdi.
TÜMSİAD iftar çadırından bir ulusal televizyon da canlı yayın yaptı. Vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören çadıra gelenler iftarını huzur içinde açmanın mutluluğunu yaşadı.