X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Özköylü’den Adana ASKİ Spor’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Özköylü’den ASKİ Spor’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 2.7.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 11:12
ADANA DEMİRSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ OSMAN ÖZKÖYLÜ, ADANA ASKİ SPOR'U ZİYARET EDEREK GENEL MENAJER FATİH YÜCEL (SAĞDAKİ) İLE GÖRÜŞTÜ.
Özköylü’den Adana ASKİ Spor’a Ziyaret

Demirspor’un yeni teknik direktörü Osman Özköylü, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi takımlarından Adana ASKİ Spor’u ziyaret etti.
Özköylü, ziyarette, Adana’ya gelmeden önce Adana ASKİ Spor’un başarılarını duyduğunu belirterek, "Adana ASKİ Spor, Adana’da, futbol ile beraber basketbolunda ne kadar ileride olduğunun göstergesidir. Yeni sezonlarında mümkün oldukça maçlarını takip etmeye çalışacağım. Kendilerine Avrupa ve Türkiye liginde başarılar diliyorum” dedi.
Adana ASKİ Spor Genel Menajeri Fatih Yücel ise, Osman Özköylü’ye yeni görevinde başarılar dileyerek, "Adana Demirspor gibi Türkiye’nin en büyük taraftar organizasyonlarından birisi olan bir kulübe geldiği için çok mutlu olduk. Adana ASKİ Spor’un birçok maçında Mavi Şimşeklerin desteğini aldık. Bu sezonda özellikle Avrupa Kupası maçlarımızda desteklerine ihtiyacımız olacak. Hocamızın şahsında Adana Demirspor’a Süper Lig yolunda başarılar diliyorum” diye konuştu.