X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kemerliler, Makus Talihini Başkan Sözlü İle Yendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kemerliler, Makus Talihini Başkan Sözlü İle Yendi

  • Giriş Tarihi: 4.7.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HÜSEYİN SÖZLÜ'NÜN TALİMATI İLE BAŞLATILAN KOZANA BAĞLI KEMER MAHALLESİ'NDEKİ DELİÇAY ÜZERİNE YAPILAN KÖPRÜ İNŞAATINDA SONA GELİNDİ.
Kemerliler, Makus Talihini Başkan Sözlü İle Yendi

Kozan’a bağlı Kemer Mahallesi’nin yılları aşkın köprü sorunu, Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü’nün girişimleri ile sona erdi. Sözlü, " ve 15 ilçesi ile mahallerinin sorunları bizim sorunumuzdur" dedi.
Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Adana ilçe ve mahallerine yaptığı hizmetler hız kesmeden devam ediyor. Adana Büyükşehir Belediyesi Hüseyin Sözlü’nün talimatı ile başlatılan Kozan’a bağlı Kemer Mahallesi’ndeki Deliçay üzerine yapılan köprü inşaatında sona gelindi.
SİZİN SORUNUZUZ, BİZİM SORUNUMUZ
Özellikle öğrencilerin okul döneminde büyük sıkıntılar yaşadığını gördüğü için köprü yapımına başlanılması talimatını verdiğini söyleyen Başkan Sözlü "Adana ve 15 ilçesi ile mahallerinin sorunları, bizim sorunlarımızdır. Hemşehrilerimize hizmet, bizim için en büyük mutluluktur. Özellikle gelecek nesillerimiz olan çocuklarımızın daha rahat ve güvenli bir şekilde eğitimlerini sürdürebilmeleri için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Adana ve Kozan’da bir şey değil, her şey değişecek" dedi.
Kemer Mahallesi Muhtarı Ali Karakurt ve mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve ekibine teşekkür ettiler.
Kemer Mahallesi sakinleri, uzun yıllardır köprüleri olmadığı için kilometrelerce yol kat ederek Kozan’a geliyorlar ve ilçeye geçmek için Deliçay’ı kendi imkanları ile aşıyorlardı.