X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Genç Girişimciler’den Vali Mahmut Demirtaş’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Genç Girişimciler’den Vali Mahmut Demirtaş’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 14:58
ADIYAMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE FAALİYET GÖSTEREN, TOBB ADIYAMAN GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANI ABDULGANİ BEREKET VE İCRA KURULU ÜYELERİ VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Genç Girişimciler’den Vali Mahmut Demirtaş’a Ziyaret

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Koordinatörlüğünde faaliyet gösteren, TOBB Adıyaman Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Abdulgani Bereket ve İcra Kurulu Üyeleri, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
Genç girişimcilerin ziyaretinden memnuniyet duyan Vali Mahmut Demirtaş, gençlere tavsiyelerde bulunarak, "Ülkemiz ve ilimiz nitelikli genç girişimcilere her zaman büyük ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle Genç Girişimcilerimizin fikirlerini her zaman önemsiyoruz. Çünkü ülkemizi 2023 hedeflerine gençlerimiz taşıyacak ve yarının Büyük Türkiye’sini gençlerimiz oluşturacaktır” dedi.
Genç Girişimciler ise, kendilerine her zaman büyük destek olan Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür ederek, yaptığı çalışmalar ve hayata geçirecekleri projelerle ilgili bilgi verdi.
Ziyarette ayrıca, Adıyaman’ın sanayi alanındaki mevcut durumu ve yatırımcıların sorunları ele alınarak, TOBB ve Valilik işbirliği ile projelerin gündelik hayata uyarlanması için işbirliğinin önemine vurgu yapıldı.