X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kıymaz, Birlik Beraberlik İçin Gaziantep’te Konuşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kıymaz, Birlik Beraberlik İçin Gaziantep’te Konuşacak

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 11:58
İSLAM BİRLİĞİ DERNEĞİNİN GAZİANTEP’TE DÜZENLEYECEĞİ ‘BARIŞ, KARDEŞLİĞE VE BİRLİĞE ÇAĞRI’ KONFERANSINDA GAP GAZETECİLER BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN KIYMAZ’ DA KONUŞMA YAPACAK.
Kıymaz, Birlik Beraberlik İçin Gaziantep’te Konuşacak

İslam Birliği Derneği’nin Gaziantep’te düzenleyeceği ‘Barış, Kardeşliğe ve Birliğe Çağrı’ konferansında GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz da konuşma yapacak.
Gaziantep Zeugma Konferans salonunda Cumartesi günü düzenlenecek konferansa Milli Eğitim Eski Bakanlarından Hasan Celal Güzel, Eski Sağlık Bakanlarından Halil Şıvgın, Gaziantep Büyükşehir eski Belediye Başkanlarından Celal Doğan da konuşmacı olarak katılıyor.
Konferansla ilgili bir açıklama yapan GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, “Birlik beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde İslam Birliği Derneği’nin düzenlemiş olduğu bu programa bizler de destek olacağız, katkı sunacağız. Ülkemizin önemli bilim ve siyaset adamlarının katılacağı programda bölgemizdeki son gelişmeler hakkında ve birlik beraberliğimizi perçinleyecek projeler öneriler sunacağım ülkemize milletimize hayırlı bir sonuç çıkaracak bu etkinliğe bölgemizin duyarlı aydınları ve Gazianteplileri bekliyoruz” dedi.