X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Usta Öğretici Ve Kursiyerlere Yönelik İş Ve Meslek Fırsatları Semineri Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Usta Öğretici Ve Kursiyerlere Yönelik İş Ve Meslek Fırsatları Semineri Verildi

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:03
ADIYAMAN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ REHBERLİK SERVİSİ TARAFINDAN HER AY GERÇEKLEŞEN SEMİNERLER DİZİSİNDE MART AYI PROGRAMI ÇERÇEVESİNDE ‘İŞ VE MESLEK FIRSATLARI ’ KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Usta Öğretici Ve Kursiyerlere Yönelik İş Ve Meslek Fırsatları Semineri Verildi

Halk Eğitimi Merkezi Rehberlik Servisi tarafından her ay gerçekleşen seminerler dizisinde Mart ayı programı çerçevesinde ‘İş Ve Meslek Fırsatları ’ konulu seminer gerçekleştirildi.
27. Mart 2015 tarihinde saat 14.00’te Halk eğitim Merkezinde Usta Öğreticiler, Kursiyerler ve Öğretmenlere yönelik İş Arama Becerileri ve İŞ- Kur’un tanıtımı ile ilgili İş ve Meslek Danışmanları Akgül Akdağ ve Ali Kazgan tarafından seminer düzenlendi. Seminer öncesi katılımcılara yönelik Sadık Badıllı tarafından gitar ile canlı müzik resitali gerçekleştirildi. İş arama becerileri seminerinde işsizlik, iş arama kanalları, özgeçmiş hazırlama ve İş- kur’un yapmış olduğu faaliyetler hakkında bilgiler verildi. İş-Kur’un kursları, mesleki eğitim kursları ve girişimcilik kurslarından bahsedildi. Seminerde soru cevap kısmıyla katılımcıların merak ettikleri konular aydınlatıldı. Seminer sonunda kurum müdürü Aziz Özbilgiç semineri sunan İş- Kur İl müdürlüğünde görevli İş ve meslek danışmanları Akgül Akdağ ve Ali Kazgan ve katılımcılara teşekkür etti.