X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kahta’da Hafızlık İcazet Belge Töreni Düzenleniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kahta’da Hafızlık İcazet Belge Töreni Düzenleniyor

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
ADIYAMAN'IN KAHTA İLÇESİNDE KAHTA HAFIZLARI VE KURAN GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ (KAHAD) İLE KAHTA İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ'NÜN ORTAK HAZIRLAYACAĞI, HAFIZLIK İCAZET BELGE TÖRENİ DÜZENLENİYOR.
Kahta’da Hafızlık İcazet Belge Töreni Düzenleniyor

’ın Kahta ilçesinde Kahta Hafızları ve Kuran Gönüllüleri Derneği (KAHAD) ile Kahta İlçe Müftülüğü’nün ortak hazırlayacağı, Hafızlık İcazet Belge Töreni düzenleniyor.
Hafızlık İcazet Belge Töreni merasiminin Kahta Kültür Merkezinde düzenleneceğini belirten Kahta Hafızları ve Kuran Gönüllüleri Derneği Başkanı Bilal Demir, merasim ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Hafızlık İcazet Belge Töreni merasimimize Kuran tilavetiyle başlayacağız. Kuran Kerim’i okuması için Dünya 1.’si Bünyamin Topçu kardeşimiz programımıza teşrif edecekler. Doç. Dr. Ahmet Duran Hocamız konferans verecek. Programımız, İcazet Belge Töreni’nden sonra ilahi dinletisiyle son bulacak” dedi.
Öte yandan Hafızlık İcazet Belge Töreni merasiminin 4 Nisan, 19:30 da Kahta Kültür Merkezinde gerçekleşeceğini söyleyen AHAD Başkanı Demir, Kuran’ı Kerim’i seven herkesi davet etti.