X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Demirtaş’tan, Adıyaman GAP Spor-kahta Kommaggene Maçı Açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Demirtaş’tan, GAP Spor-kahta Kommaggene Maçı Açıklaması

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
ADIYAMAN VALİSİ MAHMUT DEMİRTAŞ TARAFINDAN, 4 NİSAN CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK OLAN ADIYAMAN GAP SPOR-KAHTA KOMMAGGENE MAÇI İLE ALAKALI OLARAK BİR AÇIKLAMA YAYINLADI.
Vali Demirtaş’tan, Adıyaman GAP Spor-kahta Kommaggene Maçı Açıklaması

Valisi Mahmut Demirtaş tarafından, 4 Nisan Cumartesi Günü yapılacak olan Adıyaman Gap Spor-Kahta Kommaggene maçı ile alakalı olarak bir açıklama yayınladı.
Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş yaptığı açıklamada, “1-2 Nisan 2015 tarihleri arasında ilimizde bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada yayınlanan “Adıyaman GAP Spor-Kahta Kommaggene maçı Adıyaman Atatürk Stadyumunda oynansın” şeklindeki haberler Valiliğimizce incelendi. Öncelikle çimlendirilme çalışmaları devam eden Adıyaman Atatürk Stadyumunda 4 Nisan 2015 Cumartesi günü futbol müsabakasının yapılması ilgili firma tarafından teknik anlamda uygun görülmemiş ve her iki kulüp yetkililerinin görüşleri alınarak söz konusu müsabakanın Altınşehir Mansur Yardımcı stadında yapılması kararlaştırılmıştır. Altınşehir Mansur Yardımcı Stadının küçük olması, seyirci kapasitesinin kısıtlı olması ve güvenlik açısından da herhangi bir sorunun yaşanmaması ve müsabakanın bir şölen havasında geçmesi amacıyla, söz konusu müsabakada her iki takımda da 250 kişi olmak üzere toplam 500 kişilik bir taraftarın stadyuma alınarak ayrı ayrı bölümlere yerleştirilmesi karara bağlanmıştır. Yapılacak olan futbol müsabakasında her iki takıma ve taraftarlarına olan güvenimiz tamdır. Gerçekleşecek müsabaka da hem kulüplerimizin hem de taraftarlarının dostluğun ve kardeşliğin kazanacağı güzel bir şölen izleyerek, centilmenlik ruhunun ön plana çıkartılmasını temenni ediyor, her iki takımımıza da başarılar diliyoruz” dedi.