X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Polis Haftası Atletizm Yarışmaları Düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Polis Haftası Atletizm Yarışmaları Düzenlendi

  • Giriş Tarihi: 7.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:01
ADIYAMAN'DA TÜRK POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 170’İNCİ YILDÖNÜMÜ VE POLİS HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE ADIYAMAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ‘POLİS HAFTASI ATLETİZM KOŞUSU’ DÜZENLENDİ.
Polis Haftası Atletizm Yarışmaları Düzenlendi

’da Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 170’inci yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ‘Polis Haftası Atletizm Koşusu’ düzenlendi.
Geleneksel olarak her yıl düzenlenen Polis Haftası Atletizm Koşusu’na bu yıl Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde 60 kız ve 110 erkek olmak üzere toplam 170 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.
Atatürk Stadyumunda gerçekleşen Polis Haftası Koşusu törenine Adıyaman İl Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, Adıyaman Gençlik ve Spor Şube Müdürü Hüseyin Yaşar Sarıkaya, il emniyet şube müdür yardımcıları, şube müdürleri, sporcular ve çok sayıda vatandaş katıldı.
170 sporcunun 3 kategoride yarıştığı yarışmada ilk üçe giren sporculara madalya teşekkür belgesi ve çeşitli ödüller verildi. Verilen ödüller sonrasında toplu hatıra fotoğrafları çekildi.