X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER KOSGEB Müdüründen Başkan Kutlu’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

KOSGEB Müdüründen Başkan Kutlu’ya Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 18.6.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 17:05
ADIYAMAN’A KOSGEB MÜDÜRÜ OLARAK ATANAN MUHAMMED ŞÜKRÜ MISIR, BELEDİYE BAŞKANI HÜSREV KUTLU’YA NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.
KOSGEB Müdüründen Başkan Kutlu’ya Ziyaret

’a KOSGEB Müdürü olarak atanan Muhammed Şükrü Mısır, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Adıyaman Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürü Muhammed Şükrü Mısır, nezaket ziyaretleri kapsamında Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’yu ziyaret etti.
Göreve yeni başlayan KOSGEB Müdürü Mısır, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları arasında ki diyalogun önemine dikkat çekerek, “Adıyaman bugüne kadar hak ettiği desteklerden yararlanamamıştır. Türkiye ortalamasının çok altında bir ay alan Adıyaman’ı yukarılara taşımak için hep birlikte çalışmalıyız. KOSGEB destekleri proje ve danışmanlık konularında her türlü iş birliğine açığız. Kapımız tüm Adıyamanlılara açık. Bilgi ve birikimlerimizi Adıyaman’a aktarmaya hazırız. Adıyaman’da sıkılmadık el bırakmayacağız, esnaflarımıza desteklerimizi anlatacağız. Bizleri kabul eden değerli Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ise, KOSGEB Müdürü Şükrü Mısır’a başarılar diledi.