X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Beşir Derneği Fakir Ailelerinin Yüzünü Güldürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Beşir Derneği Fakir Ailelerinin Yüzünü Güldürüyor

  • Giriş Tarihi: 11.7.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
BEŞİR DERNEĞİ ADIYAMAN'DA 122 AİLEYE RAMAZAN PAKETİ YARDIMINDA BULUNDU
Beşir Derneği Fakir Ailelerinin Yüzünü Güldürüyor

Beşir Derneği Ramazan ayı boyunca yaptığı düzenli yardımların yanı sıra 122 aileye gıda yardımında bulundu.
Beşir Derneği Şube Başkanı Ramazan Karakuş ve dernek yöneticileri, Ramazan yardımlarına devam ediyor. Beşir Derneği makarna, bulgur, simit, çay, şeker, tuz, yağ bulunan gıda paketlerini 122 aileye ulaştırıyor.
Beşir Derneği Adıyaman Şube Başkanı Ramazan Karakuş, yardımlara devam edildiğini belirterek, “Hayırsever vatandaşlar ile maddi durumu ile olmayan vatandaşlar arasında köprü vazifesi görüyoruz. Bugün Adıyaman’da 122 aileye gıda yardımında bulunacağız. Bir ailenin bir aylık gıda ihtiyacı bu paketlerde bulunuyor. Ayrıca depomuzda bin adet kot pantolon var onları da dağıtacağız. Ayrıca Adıyaman’da her ay düzenli olarak 40 kişiye 100 TL nakdi yardımda bulunuyoruz. Adıyaman’da ki Suriyeli ve Adıyamanlı ailelere yardımda bulunuyoruz
Beşir Derneği uluslar arası bir dernek olup, Arakan, Myanmar, Suriye ve daha bir çok ülkede tüm insanlığa yardım yapmaktadır. Bizler ırk, din, dil ayrımı yapmadan insanlığa yardım etmek için çaba sarf ediyoruz. Bu yadımlarımız Ramazan ayı boyunca devam etmektedir. Burada herhangi bir maddi menfaatimiz yoktur. Niyetimiz Allah rızasıdır. Tüm Müslümanların Ramazan Bayramını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.