X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bayram Öncesi Adıyaman’da, Trafik Denetimleri Artırıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bayram Öncesi ’da, Trafik Denetimleri Artırıldı

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 16.7.2015 07:48
RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ ADIYAMAN’IN BİRÇOK NOKTASINDA TRAFİK DENETİMLERİ ARTIRILIRKEN, ŞEHRİN GİRİŞ VE ÇIKIŞ NOKTALARINDA UYGULAMA YAPAN POLİS EKİPLERİ, TATİLE GİDECEK SÜRÜCÜLERİ DİKKATLİ OLMASI KONUSUNDA UYARDI.
Bayram Öncesi Adıyaman’da, Trafik Denetimleri Artırıldı

Ramazan Bayramı öncesi ’ın birçok noktasında trafik denetimleri artırılırken, şehrin giriş ve çıkış noktalarında uygulama yapan polis ekipleri, tatile gidecek sürücüleri dikkatli olması konusunda uyardı.
Ramazan Bayramı’nda herhangi bir kazanın yaşanmaması için Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Denetleme ve Şube Müdürlüğü polis ekipleri tarafından şehrin birçok noktasında ve giriş çıkış bölgelerinde trafik uygulamaları gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen uygulama kapsamında polis ekipleri, araç sürücülerinden trafik kurallarına uyulması gerektiğini belirterek önemli konulara da değindiler.
Polisler tarafından uyarılan vatandaşlar ise, çok güzel bir uygulama yapıldığını vurgulayarak, “Gayet güzel. Hayatımız her şeyden daha çok önemlidir. Bu anlamda denetimlerin sıklaştırılması da, toplum için faydalı bir hizmettir. Bir kere emniyet kemerimizi takacağız. Trafik kurallarına kesinlikle uyacağız. Hız limitlerine uyacağız. Eğer bizler dikkatli olursak bu anlamda, her şey çok güzel olur diye düşünüyorum” şeklinde konuştular.