X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bolvadin’de Öğrenci Ve Velilere “Çocuk Ergen Psikolojisi, Dikkat Eksikliği Sorunları Ve Öz Güven” Semineri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bolvadin’de Öğrenci Ve Velilere “Çocuk Ergen Psikolojisi, Dikkat Eksikliği Sorunları Ve Öz Güven” Semineri

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 13:28
AFYONKARAHİSAR'IN BOLVADİN İLÇESİNDE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KONFERANS SALONUNDA EĞİTİM UZMANI ÖZKAN ŞENOL TARAFINDAN ÖĞRENCİ VELİLERE YÖNELİK “ÇOCUK ERGEN PSİKOLOJİSİ, DİKKAT EKSİKLİĞİ SORUNLARI VE ÖZ GÜVEN” KONULU BİR SEMİNER VERİLDİ.
Bolvadin’de Öğrenci Ve Velilere “Çocuk Ergen Psikolojisi, Dikkat Eksikliği Sorunları Ve Öz Güven” Semineri

’ın Bolvadin İlçesinde Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda Eğitim Uzmanı Özkan Şenol tarafından öğrenci velilere yönelik “Çocuk Ergen Psikolojisi, Dikkat Eksikliği Sorunları ve Öz güven” konulu bir seminer verildi.
Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Yazar seminer öncesinde yaptığı açıklamada, seminerin eğitim-öğretim açısından önemine vurgu yaparak, “Seminer eğitici yönünün yanı sıra personellerimizin moral ve motivasyonunun artırılması yönünden olumlu katkıda bulunmuştur. Seminere katkı ve emeklerinden dolayı Uzman Psikolog Eğitim Uzmanı Özkan Şenol Beye teşekkür ederiz ”dedi.
Çok faydalı bir seminer aldıklarını söyleyen öğrenci velileri ise bu tür eğitici, aydınlatıcı programların devam etmesini istediler.
Seminere İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hikmet Tuncer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Yazar, Şube Müdürü Özcan Karpuz, Anadolu İmam hatip Lisesi Müdürü Bekir Sıtkı Özaydın, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.