X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hemşehriler Sosyal Medya’da Örgütlendikleri Grup Sayesinde İstanbul’da Bir Araya Geldiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hemşehriler Sosyal Medya’da Örgütlendikleri Grup Sayesinde İstanbul’da Bir Araya Geldiler

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
SOSYAL MEDYADA KURDUKLARI “NELER OLUYOR ÇAY”DA İSİMLİ GRUP SAYESİNDE TÜRKİYE’NİN FARKLI NOKTALARINDA YAŞAYAN AFYONKARAHİSAR’IN ÇAY İLÇESİNDEN OLAN HEMŞEHRİLER İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ SABAH KAHVALTISINDA BİR ARAYA GELDİ.
Hemşehriler Sosyal Medya’da Örgütlendikleri Grup Sayesinde İstanbul’da Bir Araya Geldiler

Sosyal medyada kurdukları “Neler Oluyor Çay”da isimli grup sayesinde Türkiye’nin farklı noktalarında yaşayan ve ’ın Çay İlçe nüfusuna kayıtlı hemşehriler İstanbul’da gerçekleştirdikleri sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Erkan Evrendilek ve Ali İbrahim Yangıncı isimli iki vatandaş tarafından kurulan ve kısa sürede büyüyen sosyal medya grubu sayesinde yıllardır birbirlerini göremeyen hemşehriler bir araya geldiler. İstanbul’da Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltıya ilgi yoğun olurken, programa ayrıca Çay İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, Çay’a bağlı Karacaören Belde Belediye Başkanı Muhterem Algül, Pazarağaç Belde Belediye Başkanı Adem Bulut, Kocaöz Belde Belediye Başkanı İbrahim Nal’da katıldı. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı etkinlik daha sonra İstanbul’un tarihi ve turistik mekanlarına gerçekleştirilen gezinin ardından sona erdi.