X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Afyonkarahisar’da Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 5.4.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:48
AFYONKARAHİSAR’IN KALKINMASINA KATKI SAĞLAMAK AMACIYLA PROJELERİNE HER GÜN BİR YENİSİNİ EKLEYEN AFYONKARAHİSAR VALİSİ HAKAN YUSUF GÜNER BAŞKANLIĞINDA İLDEKİ KAMU KURUM VE KURULUŞ TEMSİLCİLERİNİN KATILIMIYLA AFYONKARAHİSAR GENÇLİK MERKEZİNDE HAZIRLANA
Afyonkarahisar’da Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Valisi Hakan Yusuf Güner başkanlığında ildeki kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda hazırlanan projeler değerlendirildi.
Afyonkarahisar’da toplumun her kesiminden insanları kapsayacak projeler üretenlere öncülük eden Vali Hakan Yusuf Güner, Afyonkarahisar Gençlik Merkezi’nde proje toplantısında bu kez ağırlıklı olarak eğitime ve aile birlikteliğine öncelik verdi. Toplantıda konuşan Vali Güner, tüm kurum ve kuruluşların insani değerleri içerisine alan bir hedefinin, bir gayesinin ve bir sevdasının olması gerektiğini belirterek, yapılan her türlü çalışma ve faaliyetin önemli bir amacı olmasını, bu anlamda da tüm kurum ve kuruluşların sorumluluk alanlarında kalıcı çözümler ve uygulamalar üretme gayretinde olmasını istedi. Bütün gayretlerin Afyonkarahisar için olduğunu ve bu anlamda da tüm Türkiye’ye örnek çalışmalar sergileyeceğini belirten Vali Güner, proje oluşturulması ve yürütülmesi ile alakalı çalışma ve faaliyetlerin daha ileriki günlerde detaylı bir şekilde kamuoyuna duyurulacağını söyledi.
Toplantıda Vali Güner’in söz konusu kurumlara talimatları doğrultusunda hazırlanan projelerin sunumu gerçekleştirilirken, projelerin daha etkin ve verimli olabilmesi için Vali Güner bazı öneri ve isteklerde bulundu.