X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Afyonkarahisar Başkomutan Tarihi Milli Park Tanıtım Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkomutan Tarihi Milli Park Tanıtım Toplantısı Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 21:17
AFYONKARAHİSAR VALİLİĞİ KÜLTÜR VE TURİZM SEKTÖRÜ EYLEM PLANI KAPSAMINDA ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI V. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNASYONUNDA YAPILMASI İSTENEN BAŞKOMUTAN TARİHİ MİLLİ PARKI İLE İLGİLİ “TANITIM FAALİYETLERİNE AĞIRLIK VERİLMESİ” PROJESİNE Y
Afyonkarahisar Başkomutan Tarihi Milli Park Tanıtım Toplantısı Yapıldı

’da yapılması planlanan Başkomutan Tarihi Milli Parkı ile ilgili “Tanıtım Faaliyetlerine Ağırlık Verilmesi” projesine yönelik kurum temsilcilerinin katılımları ile istişare toplantısı yapıldı.
Toplantıda, Afyonkarahisar Valiliği’nin Kültür ve Turizm Sektörü Eylem Planı kapsamında Orman ve Su İşleri Bakanlığı V. Bölge Müdürlüğü koordinasyonunda yapılması istenen parkın tanıtımı için yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi. Orman ve Su İşleri Bakanlığı V. Bölge Müdürlüğü’nde yapılan toplantıya, Afyonkarahisar Başkomutan Tarihi Milli Park Müdürü Vedat Yayın, Orman ve Su İşleri Bakanlığı V. Bölge Müdürlüğü Şube Müdürü Mine Durmuş, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü İsmail Barın, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Şube Müdürü Özge Öztürk Demirayak, Ticaret Borsası Temsilcisi Yılmaz Göktaş, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi Günay Kart, Alimoğlu Kültür Sanat Araştırma Derneği (AKSAM) Koordinatörü Alev Avcı, Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Mecnun Sancak’ın katıldığı toplantıda; Başkomutan Tarihi Milli Parkı ile ilgili tanıtım faaliyetlerinin daha etkin, daha geniş kitlelere ulaşabilmesi amacıyla yapılabilecek çalışmalara yönelik öneri ve teklifler sunuldu.