X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Afyonkarahisar’lı Gençlerden Kutlu Doğum Etkinliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’lı Gençlerden Kutlu Doğum Etkinliği

  • Giriş Tarihi: 17.4.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 18.4.2015 02:17
AFYONKARAHİSAR KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ ÜYELERİ KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA HZ. MUHAMMED’İN HAYATINI ANLATAN TOPLAM 2 BİN HADİS-İ ŞERİF VE 300 ADET KİTAP DAĞITTI.
Afyonkarahisar’lı Gençlerden Kutlu Doğum Etkinliği

Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri "Kutlu Doğum Haftası" etkinlikleri kapsamında H.Z. Muhammed’in hayatını anlatan toplam 2 bin Hadis-i Şerif ve 300 adet kitap dağıttı.
Düzenlenen etkinliğe olan ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade eden Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Talha Erdoğan, dağıtımın ardından bir açıklama yaparak şunları söyledi:
"İslam dini ile verilmek istenen mesajın doğru, açık ve etkili bir biçimde insanlığa ulaştırılmasında öncü olan Hz. Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin daha iyi anlaşılmasına vesile olmasını temennisi ve Peygamberimiz sünneti seniyelerinin hafızalarda yer edinmesi, güzel bir şekilde anlaşılması ve yaşatılması adına şehir merkezinde hadisi şerifler ve kitaplar dağıttık. 2 bin hadisi şerif ve 300 adet kitap 20 dakika içerisinde tükendi. Vatandaşlarımızın ve genç kardeşlerimizin programımıza göstermiş oldukları yoğun ilgi bizleri memnun etti."