X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yolda Buldukları Parayı Kaymakamlığa Teslim Eden Minik Öğrenciler Ödüllendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yolda Buldukları Parayı Kaymakamlığa Teslim Eden Minik Öğrenciler Ödüllendirildi

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 14:41
AFYONKARAHİSAR’IN BOLVADİN İLÇESİNDE YOLDA BULDUKLARI PARAYA BOLVADİN İLÇE KAYMAKAMLIĞINA TESLİM EDEN 2 İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİSİ ÖRNEK DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI KAYMAKAMLIK TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ.
Yolda Buldukları Parayı Kaymakamlığa Teslim Eden Minik Öğrenciler Ödüllendirildi

’ın Bolvadin İlçesinde yolda buldukları paraya Bolvadin İlçe Kaymakamlığına teslim eden 2 ilköğretim öğrencisi örnek davranışlarından dolayı Kaymakamlık tarafından ödüllendirildi.
Bolvadin Gazi Ortaokulu 6. sınıf öğrencilerinden Muhammet Sait Çubuk ve Ali İhsan Okçu isimli öğrenciler Kaymakamlık lojmanı önünde yolda buldukları bir miktar parayı lojman bahçesinde İlçe Kaymakamı Osman Nuri Canatan’a teslim ettiler. Daha sonra yapılan araştırmalar sonunda sahibi bulunamayan paranın bir hayır kurumuna bağışlandığı bildirildi. Olayın ardından Gazi Ortaokul Müdürü Muhammed Okumuş ve parayı bulan öğrenciler Bolvadin İlçe Kaymakamı Osman Nuri Canatan’ı makamında ziyaret etti. Öğrencilerin bu örnek davranışlarını takdir ile karşıladığını söyleyen, Kaymakam Canatan, "Çocuklarımızın yetişmesinde annelerin, babaların ve öğretmenlerin ne denli önemli olduğunu söyledi". Ziyaret sonunda Kaymakam Canatan öğrencilere teşekkür ederek çeşitli hediyeler verdi.