X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı Üyeleri Türk Dünyası Kültür Şölenine Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti İl Teşkilatı Üyeleri Türk Dünyası Kültür Şölenine Katıldı

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 17:50
AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İL TEŞKİLATI İSCEHİSAR’IN DOĞLAT YAYLASINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN “ULUSLAR ARASI TÜRK DÜNYASI BİLİM KÜLTÜR ŞÖLENİ”NE KATILARAK VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ.
AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı Üyeleri Türk Dünyası Kültür Şölenine Katıldı

AK Parti İl Teşkilatı üyleri, İscehisar’ın Doğlat yaylasında gerçekleştirilen “Uluslararası Türk Dünyası Bilim Kültür Şöleni”ne katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.
Şölen için Doğlat yaylasına gelerek piknik yapan vatandaşları ziyaret eden, şölenlerinin hayırlı olmasını dileyen Milletvekili adayı Halil Ürün’e İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Sezen eşlik etti.
Afyonkarahisar Oğuz Boyu Yörükler ve Türkmenler Derneğinin güzel bir organizasyona imza attığını dile getiren İl Başkanı Yurdunuseven, “Bu tür şölen ve etkinlikler insanlarımızı bir araya getiriyor. Doğlat yaylasında bir araya gelen vatandaşlarımız gönüllerince eğlenerek güzel bir vakit geçiriyorlar. Şölene Afyonkarahisar Belediyemizde ciddi bir destek veriyor. Ayrıca kardeşliğimizi pekiştiren bu şölende piknik yapan vatandaşlarımızı Milletvekilimiz Halil Ürün beyle ve parti teşkilat mensuplarımızla ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın partimize ve adaylarımıza olan ilgisi bizleri memnun etti” dedi.