X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Örnek Kampanya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Örnek Kampanya

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 16:34
AFYONKARAHİSAR HALK EĞİTİM MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULU’NUN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ “ÇOCUK BAKIM ELEMANI” KURSUNA KATILAN KURSİYERLER TARAFINDAN, MADDİ DURUMU KÖTÜ ÖĞRENCİLERE YÖNELİK BAŞLATILAN EĞİTİM YARDIMI KAPSAMINDA TOPLANAN MALZEMELERİN OKULLARA GÖNDE
Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Örnek Kampanya

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nun gerçekleştirdiği “Çocuk Bakım Elemanı” kursuna katılan kursiyerler tarafından, maddi durumu kötü öğrencilere yönelik başlatılan eğitim yardımı kapsamında toplanan malzemelerin okullara gönderildiği belirtildi.
Kampanya ile ilgili Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’ndan yapılan yazılı açıklamada, kampanya kapsamında kitap, araç gereç, eğitim materyalleri ve kıyafetler toplandığı belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Toplanan yardımlar Çavdarlı Şehit Er Hüseyin Öğüt İlkokulu’na Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okul Müdürü Murat Diktaş’ın, okul öncesi öğretmenleri ve kursiyerlerin katılımıyla teslim edildi. Okul Müdürü Selim Gümüşkanat Halk Eğitimi Merkezi yöneticileri, öğretmenlerine ve kursiyerlerine duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.”