X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ramazan’ın Fırsat Bilen Dilenciler Çocuklarını Dilendirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ramazan’ın Fırsat Bilen Dilenciler Çocuklarını Dilendirdi

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 16:18
AFYONKARAHİSAR’DA RAMAZAN AYININ GELMESİNİ FIRSAT BİLEN VE İNSANLARIN DİNİ DUYGULARINI SÖMÜREN DİLENCİLER AYAKLARI YALIN BİR ŞEKİLDE CAMİLERİN ÖNÜNE YOLLADIKLARI ÇOCUKLARINI DİLENDİRDİLER.
Ramazan’ın Fırsat Bilen Dilenciler Çocuklarını Dilendirdi

’da Ramazan ayının gelmesini fırsat bilen ve insanların dini duygularını sömüren dilenciler ayakları yalın bir şekilde camilerin önüne yolladıkları çocuklarını dilendirdiler.
Cemaatin acıması için çocuklarını sağanak yağışın aralıklarla devam ettiği kentte ayak yalın bir şekilde, ellerine verdikleri kutular ile camilerin önüne gönderen sorumsuz kişiler çocuklarını dilendirdiler. Yaşları 5 ile 9 arasında değişen üç çocuğun dilendiğin Kurra Camii’nde cemaat çocukları hallerini görünce uzattıkları kutulara para bırakarak gitmekle yetinirken, sorumsuzluğun bu kadarına da pes demekten kendilerini alıkoyamadılar. Afyonkarahisar Zabıta Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgilerde ise kentte vatandaşların dini duygularını sömüren dilencilerle mücadelenin her daim devam ettiği, vatandaşların bu kişilerin durumlarına acıyarak para vermemelerini istediler.