X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Partili Çelebi’den Başsağlığı Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Partili Çelebi’den Başsağlığı Mesajı

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
AK PARTİ AĞRI MİLLETVEKİLİ EKREM ÇELEBİ, KENTİN ÖNEMLİ KANAAT ÖNDERLERİNDEN BİRİ OLAN HACI NURETTİN ATMACA'NIN VEFATI DOLAYISIYLA TAZİYE MESAJI YAYINLADI.
AK Partili Çelebi’den Başsağlığı Mesajı

AK Parti Milletvekili Ekrem Çelebi, kentin önemli kanaat önderlerinden biri olan Hacı Nurettin Atmaca’nın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayınladı.
AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Hacı Nurettin Atmaca’nın Ağrı için önemli bir değer olduğunu söyledi. Çelebi, “Ağrı’mızın başı sağ olsun. İlimizin önemli kanaat önderlerinden Hacı Nurettin Atmaca’nın vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Hacı Nurettin Atmaca büyüğümüz, ilimizde özellikle barış alanında önemli katkılar sunmuş büyük bir değerdi. Eğitimi ve çocukları önemseyen, ahlaklı bir neslin yetişmesi için çaba gösteren bir değerdi. Kendisi ile imam hatip lisesinin yapımı öncesinde yaptığımız bir sohbette, ‘hayırlı evlatlar yetişsin bu okulda’ diyerek, bizlere telkinde bulunmuş, bu sözleri ile eğitimi önemsediğini belirtmişti. Bu vesile ile vefat eden değerli büyüğümüze Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum” dedi.