Steril yılbaşı eğlencesi

Giriş Tarihi: 6.1.2013

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Pediatrik Kemik İliği Nakli Merkezi'nde yatan çocuk hastalar, yeni yıla steril odalarında girdi

Medical Park Antalya Hastane Kompleksinde kemik iliği nakli tedavisi gören çocuklar yeni yılı da hastanede karşıladı. Pediatrik Kemik İliği Nakli Merkezi'nde yatan çocuklar yeni yılı başhekim ve onun getirdiği hediyelerle kutladı. Steril odalarda, kemik iliği nakli ve bazı kemoterapilerle tedavi edilen çocuk hastalar ve aileleri kendileri için organize edilen bu minik kutlama organizasyonundan duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

BAŞARI ORANI YÜKSEK

Hastane Başhekimi Dr. Şerif Köksal, "Hemotolojik hastalıkların bir kısmı ne yazık ki bazen sadece ilaçlarla tedavi edilebilen hastalıklar olmayabilmektedir. Ülkemizde ve özellikle Antalya'da kayda değer kapasite ve kalitede hizmet veren kemik iliği nakli merkezlerimizde bu ciddi hastalıklarla mücadele edilmektedir. Ne mutlu ki başarı oranlarımızla dünyanın önde gelen merkezlerine sahibiz. Bu dertle muzdarip çocuklarımızın tedavi şansı yakalayabilmelerine vesile olmak, en kutsal görev ve mutluluk kaynağıdır. 2013 yılında tüm çocukların ve çocuklarımızın sağlıklı, neşeli ve mutlu bir yaşam sürmelerini diliyoruz" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Steril yılbaşı eğlencesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz