X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bu fuarı görmeden evlenmeyin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bu fuarı görmeden evlenmeyin

  • Giriş Tarihi: 13.3.2013

Detay fuarcılık tarafından gerçekleştirilen 'nın ilk evlilik ve düğün hazırlıkları fuarı 'Biz Evleniyoruz' 8. yılında da evlenecek olan çiftlere adres olmaya hazırlanıyor. Antalya Cam Piramit'te yarın başlayacak olan fuarda Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın durumu iyi olmayan on çiftin nikahını toplu olarak kıyacak. Çiftlerin evet demesi ve dans gösterileri ile kapılarını ziyaretçilere açacak olan fuar 4 gün boyunca sürpriz aktiviteler ile devam edecek.

ÜCRETSİZ DANS KURSLARI
Fuar boyunca çiftlere özel ücretsiz dans kursları verecek olan Antalya Tango, evlenmeyi planlayan, çiftlerin düğünlerinde muhteşem bir dans gösterisi sunmalarına olanak sağlayacak. Evlilik hayatı boyunca çiftlerin mutlu bir ilişki yaşamasını sağlamayı amaçlayan Detay Fuarcılık bu konunda da uzmanlardan destek alarak ücretsiz seminerler verecek.

DEĞİŞİKLİK ARAYANLARA
"Bu fuarı görmeden evlenmeyin" sloganıyla yola çıkan Biz Evleniyoruz Fuarı; gelinlikten düğün organizasyon firmalarına, fotoğraf stüdyolarından mobilyacılara, nikah şekerlerinden otellere ve kuaförlerden çeyiz firmalarına kadar evliliğe dair tüm firmaları tek bir çatı altında toplayacak. Fuarın hayatı paylaşma kararı alıp evlilik hazırlığı yapan çiftlerin yanı sıra, yaşamda her zaman değişikliğe açık olan ve bu değişikliğe yaşadığı mekanı değiştirerek başlamak isteyen kişilere de büyük kolaylık sağlayacağı bildirildi.