X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Titanic'e yeni halka
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Titanic'e yeni halka

  • Giriş Tarihi: 13.3.2013

Aygün Grup bünyesindeki Titanic Hotels'in en yeni tesisi, Titanic Deluxe Belek'in inşası tamamlandı. Yeni sezon hazırlıklarına devam edilen ve yaklaşık 150 milyon Euro'ya malolan otele ilk müşteri 4 Nisan 2013 tarihinde alınacak.

BİN KİŞİYE İSTİHDAM

Otelin yapımında 1 yıllık sürede 1800 işçi görev aldı. Otel 1000 kişiye istihdam sağlayacak. Doğal çam ormanları içindeki 600 odalı lüks tesis, Beşgöz Nehri'nin yanında bölgenin en saklı plajlarından birine uzanıyor. Yerli ve yabancı turistler Titanic Deluxe Hotel'in her noktasından doğa manzarasını,5 restoran ve 14 barda, gastronomik lezzetlerin yanı sıra Türk ve yabancı mutfakların eşsiz lezzetlerini bulabilecekler.

ZİNCİR OLUŞUYOR

Aygün Grup Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aygün, otelcilik sektörüne 1993 yılında İstanbul Şişli'deki iki yıldızlı oteli alarak başladıklarını hatırlattı. 2003 yılında 'da amiral gemisi Titanic Beach Lara'yı hizmete açtıklarını ifade eden Aygün, "İstanbul'da da Titanıc Otelleri açmaya devam ettik. Almanya Berlin'de 3 adet otel yatırımımız var" dedi.