X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER EXPO gönüllüleri eğitimde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

EXPO gönüllüleri eğitimde

  • Giriş Tarihi: 15.6.2013

Türkiye'nin üstlendiği en büyük organizasyon olan EXPO 2016 Antalya'da görev alacak gönüllülere, gruplar halinde iki günlük eğitimler veriliyor

Dünyada 162 yıldır düzenlenen ve ülkemizin ilk defa üstlendiği EXPO'ya halkın desteği çığ gibi büyüyor. EXPO 2016 kapsamında çok önemli bir görev üstlenecek gönüllülere, Akdeniz Üniversitesi Kampusu içerisindeki EXPO 2016 Antalya Ofisi'nde, iki günlük eğitim veriliyor. 10-15 kişilik gruplar halinde bir araya gelen EXPO Gönüllüleri'ne, EXPO'lar, EXPO'ların ülkeye katkıları, gönüllülüğün ne demek olduğu ve gönüllülerin üstlenmesi gereken görevler, iletişim becerisi, takım çalışması, kriz ve çalışma yönetimi konularında farkındalık artırıcı eğitimler veriliyor. EXPO 2016 Antalya Ajansı İnsan Kaynakları Direktörlüğü uzmanı tarafından verilen eğitimlerde gönüllüler hem eğleniyor, hem öğreniyor. EXPO'lar ticari bir faaliyet olmadığı, bölgesel kalkınma ve ülke tanıtımını amaçladığı için gönüllüler organizasyona büyük katkı sağlıyor.

SERTİFİKA ALACAKLAR

EXPO 2016 Antalya'ya destek vermek için bir araya gelen gönüllüler, 6 ay sürecek bu büyük organizasyon için ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını belirtti. İki gün sürecek eğitimler sonunda EXPO gönüllülerine sertifika verilecek.