X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tarihe geçen genel kurul
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tarihe geçen genel kurul

  • Giriş Tarihi: 16.6.2013

Antalyaspor'un, A.Ş. olduktan sonra ilk kez birden fazla adayın yarıştığı ve en yüksek katılımın gerçekleştiği genel kurul oldu

Cuma günü yapılan ve Gültekin Gencer başkanlığındaki yeni yönetimin işbaşına geldiği spor A.Ş. Genel Kurulu'nda, kırmızı-beyazlı kulübün tarihine geçecek ilkler yaşandı. Antalyaspor'un, A.Ş. statüsü kazanmasından sonra ilk kez bir genel kurulda birden fazla aday listesi yarıştı ve en yüksek katılım gerçekleşmiş oldu. Kırmızı-beyazlı takım, 1998/99 sezonundan bu yana Antalyaspor A.Ş. adı altında profesyonel lig mücadelesini sürdürüyor. Yine, Antalyaspor A.Ş. döneminde ilk kez bir genel kurul öncesinde 6 başkan adayı liste hazırlamak için çalışma yaptı. Antalyaspor camiasının büyük ilgi gösterdiği genel kurula, belediye başkanları ve milletvekillerinin katılmaması dikkat çekti.

Başkanın gizli oyu!
Antalyaspor A.Ş'nin, yüzde 59.6 hissesine sahip olan Antalyaspor Kulübü Derneği'nin Başkanı Hasan Akıncıoğlu, kimi destekleyeceklerini yönetim kuruluna danıştı. Oy vereceği adayın ismini yazarken görülmemesi için gizledi.