X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kepez Çocuk Kulübü açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kepez Çocuk Kulübü açıldı

  • Giriş Tarihi: 10.7.2013

Kepez Belediyesi, Çocuk Meclisi ve Bilgi Evi'nden sonra, çocuklara yönelik Kepez Belediyesi Çocuk Kulübü'nü hizmete soktu

Kepez Belediyesi, Çocuk Meclisi ve Bilgi Evi'nden sonra, çocuklara yönelik bir hizmeti daha başlattı. Kütüphane, internet ve oyun alanı bulunan Kepez Belediyesi Çocuk Kulübü açıldı. Kepez Belediyespor Kulübü binasında hizmet verecek olan tesisin açılışına, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural, AYÇOV Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Canan Tungar, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz, bazı mahalle muhtarları, yaz spor okulu öğrencileri ve vatandaşlar katıldı. Başkan Tütüncü, Çocuk Kulübü'nde çocuklara sosyal, kültürel ve eğitim alanında hizmet verileceğini söyledi.

LANGIRT OYNADILAR
Çeşitli atölye çalışmalarının yapılacağı tesiste, bilgi teknolojileri ve kütüphane hizmetinin olacağının bilgisini veren Tütüncü, "Kepez'de evinde bilgisayarı, yazıcısı olmayan, buna rağmen internetten ödev yapmak durumunda olan kardeşlerimiz var. O çocuklarımız için de bu tesisi, kütüphanenin, internetin, yazıcının olduğu bir bilgi evi haline getirelim istedik. Kütüphane ile çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmayı arzuladık" dedi. Başkan Tütüncü, açılışın ardından, AYÇOV Başkanı Canan Tungar ile masa buz hokeyi, çocuklarla da langırt oynadı.