10'uncu yıl kutlaması

Giriş Tarihi: 11.7.2013

Antalya Zemin Market, sektördeki 10'uncu yılını bayi, müşteri ve çalışanların katıldığı şık bir törenle kutlarken çalışanlarla idari ekip biraya getirilmiş oldu

Yer döşemesi alanında en iyi markalardan birisi olan Antalya Zemin Market, sektördeki 10'uncu yılını şık bir kokteyl ile kutladı. Antalya'da Eski Sanayi içerisinde bulunan Antalya Zemin Market kutlama organizasyonuna, işletme çalışanları, bayiler ve müşteriler katıldı. Serfloor Bölge Müdürü Murat Kule yaptığı konuşmada, hedeflerinin her zaman müşterilerine en iyi hizmeti vermek olduğunun altını çizdi.

45 PERSONEL İLE HİZMET
Zemin konusunda tüketicilerin tüm isteklerine yanıt vermeyi hedefleyen firma, PVC rulo ve karo yer döşemeleri, lamine ve laminat parke, banyo paspası, jel tabanlı kaymaz yolluk, kıvırcık paspas, çim halı ve süpürgelik çeşitlerinin yanı sıra parça halı ve duvardan duvara halıyı da ürün yelpazesine ekleyerek zeminde öncülüğünü bir kere daha kanıtlamış oldu. 10 idari, 35 uygulama personeli ile hizmet veren firma, başarıyla geride bıraktığı 10 hizmet yılını gururla kutladı. Toptan ve perakende olarak yer döşemesi alanında geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Antalya Zemin Market, kutlamada çalışanlarla idare ekibini bir araya getirdi. Kutlama personelin moralini arttırdı.
ARKADAŞINA GÖNDER
10'uncu yıl kutlaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz