Güneş enerjisinde kalitenin adresi...

Giriş Tarihi: 11.7.2013

Antalya'da güneş enerjisi sistemlerinde kalitenin adresi Perge Solar, tecrübeyi şimdi de duşakabin sistemlerine aktarıyor

Antalya'da güneş enerjisi sistemlerinde kalitenin adresi olan Perge Solar, 28 yılın getirdiği tecrübe ve birikimi şimdi de duşakabin sistemlerine aktarıyor. Uzun zamandır, dünya standardlarında üretim yapmak için altyapı ve etüt çalışmalarını sürdüren Perge Solar artık müşterileri için onlarca modern, kaliteli ve kullanışlı duşakabin sistemlerini üretmek için hazır.

DÜNYA TANIYOR

Perge Solar kurduğu fabrikada işinde bilinçli ve uzman kadrosunun ürettiği ürünlerle uluslararası kalite standartlarına şimdiden yakalamış bulunuyor. Perge Solar, 10'dan fazla çeşitle ürettiği güneş enerji sistemleri ve aldığı uluşlararası kalite belgeleri ile kalitesini tüm Türkiye ve dünyanın tanıdığı bir firma olarak dikkat çekiyor.

KALİTELİ HİZMET
Perge Solar Güneş Enerji sistemleri, farklı beklentilere cevap verecek alternatif günısı çözümleriyle, yaz/ kış 24 saat sıcak su ihtiyacınızı en ekonomik yoldan kaliteli hizmet anlayışıyla karşılıyor. Perge Solar, oteller, toplu konutlar, inşaatlar, resmi kurumlar ve evler için her ölçü ebatta tekne ve küvet sistemlerini sunuyor.
ARKADAŞINA GÖNDER
Güneş enerjisinde kalitenin adresi...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz