Tacize rekor ceza geldi

Giriş Tarihi: 3.4.2014

Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi'nden taciz suçuna rekor ceza geldi. Cinsel taciz, kasten yaralama, ve hürriyeti tehdide 69 yıl hapis cezası verildi

Muğla'nın Dalaman ilçesinde bir gazinoda çalıştıkları iddia edilen S.U ve S.Ö isimli kadınları gezip dolaşmak amacıyla bir otomobile bindirip Fethiye'nin Göcek beldesi çevresinde cinsel tacizde bulunup kasten yaraladıkları, hürriyeti tehdit ederek üzerindeki elbiseleri de çıkarıp Göcek tüneli yakınında çıplak vaziyette bırakarak kaçtıkları iddiasıyla yakalanan Muhammet A. (22) ve Coşkun A. (20) isimli 2 arkadaş yakalanıp tutuklanmıştı. Karar duruşmasında suçlamaları reddederek müşteki beyanlarının çelişkili olduğunu söyleyen Muhammet A. Ve Coşkun A., beraatlarını istediler.

47 YIL HAPİS CEZASINA MAHKUM

Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi heyeti nitelikli cinsel saldırı, hürriyeti tehdit, kasten yaralama suçlarını her iki kadına da gerçekleştirdikleri iddiasıyla Coşkun A'yı 69, Muhammet A.'yı da 47 yıl hapse mahkum etti. Zanlılar görüntü almaya çalışan gazetecilere küfürler yağdırdı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Tacize rekor ceza geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz