X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Antalya'da ilklerin fuarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Antalya'da ilklerin fuarı

  • Giriş Tarihi: 12.2.2015
Antalya'da ilklerin fuarı
Antalya'da ilklerin fuarı

Bu yıl 25-28 Şubat tarihleri arasında ANFAŞ tarafından 22'nci kez düzenlenecek Uluslararası Gıda İhtisas Fuarı ile 4'üncü kez kapılarını açacak olan Bevex İçecek İhtisas Fuarı kapsamında yapılacak ikili görüşmeler 'da yeni bir ticaret hacmi oluşturacak. Fuar Direktörü Münevver Duran ev dışı tüketim kanalının en büyük ziyaretçi ve katılımcısı olan fuarların Antalya'da düzenlenmesinin önem taşıdığını söyledi.

ÖRNEĞİ YOK
Ayrı salonlarda düzenlenen her iki fuarın başka bir örneği olmadığını vurgulayan Duran, uluslararası yemek günleri, yabancı şeflerin yemek sunumları, workshoplar, kahve kavurma teknikleri gibi barista eğitimleri verileceğini ifade etti. Workshop etkinliklerinin bu sene ilk kez düzenleneceğini aktaran Duran, çalışmanın Türkiye Aşçılar Federasyonu iş birliği ile yapılacağını söyledi.

YÜZ YÜZE GÖRÜŞME YAPILACAK

Bu yıl fuarda bir başka ilkin gerçekleşeceğine de dikkat çeken Duran, "Bakanlık kanalıyla birçok ülkeden ticari alım yapacak olan firmalar ile VIP ikili görüşmeler yapılacak. Bu yıl ikili iş görüşmeleri ilk kez fuar alanında yapılacak. Bu görüşmeler sayesinde ciddi bir iş hacim oluşacağını düşünüyoruz" dedi.