X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Uysal ilk yılını anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Uysal ilk yılını anlattı

  • Giriş Tarihi: 8.5.2015
Uysal ilk yılını anlattı
Uysal ilk yılını anlattı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, hizmetlerinde geride kalan bir yılı '1'likte' sloganıyla düzenlediği toplantıyla kamuoyu ile paylaştı. Hizmetlerinin merkezinde insan olduğunu belirten Uysal, Muratpaşa Belediyesi'nde insanların bütün tercihlerine saygı gösterildiğini ve isteklerin karşılandığının altını çizdi.

EŞİT VE HIZLI HİZMET

Herkese yarım yapmadan Turunç Masa aracılığıyla Muratpaşa Belediyesi'nin hizmet ulaştırdığını ifade eden Uysal, "Yapılan 21 bin başvurunun yüzde 90'ının sorunları çözüldü. 'Biz Size Geliyoruz' projesiyle 29 mahallede halkımızla buluştuk. İlçede 56 mahalleye eşit ve hızlı hizmet götürmeyi amaçladık ve bunu hayata geçirdik" diye konuştu.

HİZMETLERİ SIRALADI

Yapılan hizmetleri sıralayan Uysal, "Her ay 4 park açıyoruz. Çöp konteynerlerini yer altına alıyoruz. İbadethaneler, pazar yerleri ve konteynerlerin sürekli olarak temizliğini sağlıyoruz. Ücretsiz cenaze hizmeti veriyoruz. Kariyer merkezine 8 bin 49 başvurunun 851'ine iş bulduk. Ücretsiz çamaşırhanelerinin sayısı 3'e çıktı. 21 okula spor salonu kazandırmak için çalışmalarına başladık" dedi.