X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Terlikte tecrübe konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Terlikte tecrübe konuştu

  • Giriş Tarihi: 12.5.2015
Terlikte tecrübe konuştu
Terlikte tecrübe konuştu

'En iyi terlik atma yarışması'nı hiperaktif kızına hala terlik fırlatmaya devam ettiğini söyleyen Ümmühan Kabul birinci bitirdi

Deepo Outlet Center'da anneler günü nedeniyle 'en iyi terlik atma yarışması' düzenlendi. Yarışmada birinciliği, hiperaktif kızına hala terlik fırlatmaya devam ettiğini söyleyen Ümmühan Kabul kazandı.

HEDEFİ 12'DEN VURDU

Yarışmaya anneler büyük ilgi gösterdi. Çocuklarına terlik fırlatanların daha başarılı olduğu yarışmada anneler, attıkları terliği hedef tahtasındaki en yüksek numaraya isabet ettirmeye çalıştı.

İNCİ KOLYE KAZANDI
Yarışmada Kübra Kabul'ün annesi Ümmühan Kabul birinci oldu. 19 yaşındaki Kübra, annesinden hala terlik yemeye devam ettiğini söyledi. Ümmühan Kabul, "Tecrübelerim sayesinde birinci oldum. Ben şiddete karşıyım, ama aşırı yaramazdı" dedi. Kabul'e Atasay Kuyumculuk'tan inci kolye hediye edildi.

ALKOLE NİŞAN ALDILAR

Fethiye'de anneler bu kez terlikleri çocuklarının ardından değil şiddet, alkol, sigara, kumar ve uyuşturucuya fırlattı. 15 annenin yanı sıra bazı genç kızların da katıldığı yarışmada anneler ve genç kızlar kötü alışkanlıklara nişan aldı. Anneler kötü alışkanlıkları temsil eden mankenlere terlik fırlatıp puan kazanarak karşılığında yine terlik kazandı.